Module Export (2.1.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Development
os: Райрæзт

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Export
os: Экспорт
