Module Export (2.1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Export
sq: Eksporto

en: All
sq: Të gjitha
