Module Export (2.1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Export
uk: Експортувати

en: All
uk: Все

en: Module
uk: Модуль

en: Export format
uk: Формат експорту
