Module Export (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: All
bo: ཡོངས

en: Module
bo: མ་དཔེ
