Module Export (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Export
fi: Vie

en: All
fi: Kaikki

en: Module
fi: Moduuli

en: Export format
fi: Viennin tiedostomuoto
