Module Export (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Export
fil: Luwasin

en: All
fil: Lahat
