Module Export (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Export
af: Voer uit

en: All
af: Alle
