Module Export (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Development
az: Develop

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Export
az: Eksport

en: All
az: Hammısı

en: Module
az: Modul
