Module Export (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: All
ku: هەموو
