Module Export (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်
