Module Filter (5.0.2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: Name
be: Імя

en: All
be: Усе

en: Update available
be: Абнаўленне даступна

en: Filters
be: Фільтры

en: Extend
be: Пашырыць

en: Enabled filters
be: Уключаныя фільтры

en: Permissions
be: Правы

en: Installed
be: Усталявана
