Module Filter (5.0.2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: All
th: ทั้งหมด

en: Update available
th: มีการอัพเดต

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Extend
th: ส่วนขยาย

en: Enabled filters
th: เปิดใช้งานตัวกรอง

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Installed
th: ติดตั้ง
