Module Filter (5.0.2) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Administration
tr: Yönetim

en: Name
tr: İsim

en: All
tr: Tümü

en: Update available
tr: Güncelleme mevcut

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Extend
tr: Modüller

en: Enabled filters
tr: Etkin filtreler

en: Permissions
tr: İzinler

en: Installed
tr: Kurulu

en: Security update
tr: Güvenlik güncellemesi

en: Unavailable
tr: Mevcut değil

en: Module filter
tr: Eklenti filtresi

en: Filter the modules list.
tr: Eklenti listesini filtrele.

en: All modules
tr: Tüm eklentiler

en: Filter modules
tr: Modülleri Süz

en: Administer Module Filter
tr: Eklenti Filtresi'ni (Module Filter) yönet

en: Configure how Module Filter performs.
tr: Eklenti Filtresi'nin (Module Filter) nasıl çalışma şeklini yapılandır.

en: Version: @module-version
tr: Sürüm: @module-version

en: Requires: @module-list
tr: Gereken: @module-list

en: Required by: @module-list
tr: Gerektiren: @module-list

en: Show module path in modules list
tr: Modül listesinde modül dosya yolunu göster
