Module Filter (5.0.3) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Name
fil: Pangalan

en: All
fil: Lahat

en: Filters
fil: Mga salaan

en: Permissions
fil: Mga pahintulot
