Module Filter (5.0.3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Name
hy: Անուն

en: Update available
hy: Թարմացումը հասանելի է

en: Extend
hy: Ընդլայնել

en: Enabled filters
hy: Միացված ֆիլտրներ

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Installed
hy: Տեղադրված
