Module Filter (8.x-3.2) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Name
cs: Jméno

en: All
cs: Vše

en: Update available
cs: Dostupná aktualizace

en: Extend
cs: Rozšíření

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Unavailable
cs: Nedostupné

en: Filter the modules list.
cs: Filtruje seznam modulů.

en: No results
cs: Žádné výsledky

en: All modules
cs: Všechny moduly

en: Filter modules
cs: Filtrovat moduly

en: Filter projects
cs: Filtrovat projekty

en: Version: @module-version
cs: Verze: @module-version

en: Filter by name
cs: Filtrovat podle jména

en: Module filter settings
cs: Nastavení rozšíření Module filter

en: Recently enabled
cs: Nedávno zapnuté

en: Newly available
cs: Nově k dispozici
