Module Instructions (2.0.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Name
jv: Jeneng

en: Other
jv: Liyané

en: Installed
jv: Dipasang

en: About
jv: Ngenani
