Module Instructions (2.0.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
