Module Instructions (2.0.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: License
fi: Lisenssi

en: Name
fi: Nimi

en: Other
fi: Muu

en: Installed
fi: Asennettu

en: About
fi: Tietoja
