Module Instructions (2.0.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Description
hr: Opis

en: License
hr: Licenca

en: Changelog
hr: Dnevnik promjena

en: Name
hr: Naziv

en: Other
hr: Ostalo

en: Installed
hr: Instaliran

en: About
hr: Opis
