Module Instructions (2.0.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: License
lt: Licenzija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Other
lt: Kiti

en: Installed
lt: Įdiegta

en: About
lt: Apie
