Module Instructions (2.0.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: License
ta: உரிமம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி
