Module Instructions (2.0.2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Description
uk: Опис

en: License
uk: Ліцензія

en: Changelog
uk: Журнал змін

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Other
uk: Інше

en: Installed
uk: Встановлено

en: About
uk: Про модуль

en: Version: @module-version
uk: Версія: @module-version

en: Requires: @module-list
uk: Потребує: @module-list

en: Required by: @module-list
uk: Необхідний для: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
uk: Машинна назва: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
