Module Instructions (2.0.3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Name
bo: མིང

en: Other
bo: གཞན

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: About
bo: གསལ་བཤད
