Module Instructions (2.0.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: License
fa: لایسنس

en: Name
fa: نام

en: Other
fa: ساير

en: Installed
fa: نصب شده

en: About
fa: درباره
