Module Instructions (2.0.3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: License
hu: Licenc

en: Changelog
hu: Változási napló

en: Name
hu: Név

en: Other
hu: Egyéb

en: Installed
hu: Telepített

en: About
hu: Leírás

en: Version: @module-version
hu: Verzió: @module-version

en: Requires: @module-list
hu: Bekapcsolása ezeket a modulokat igényli: @module-list

en: Required by: @module-list
hu: @module-list használja

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
hu: Programok által olvasható név: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
