Module Instructions (2.0.3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: About
km: អំពី
