Module Instructions (2.0.3) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Description
pl: Opis

en: License
pl: Licencja

en: Changelog
pl: Lista zmian

en: Name
pl: Nazwa

en: Other
pl: Inne

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: About
pl: O stronie

en: Version: @module-version
pl: Wersja: @module-version

en: Requires: @module-list
pl: Wymaga: @module-list

en: Required by: @module-list
pl: Wymagany przez: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
pl: Identyfikator systemowy: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
