Module Instructions (2.0.3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: License
vi: Giấy phép

en: Name
vi: Tên

en: Other
vi: Khác

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: About
vi: Giới thiệu
