Module Maker (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Block settings
ca: Paràmetres de bloc

en: Save
ca: Desa

en: Clear
ca: Neteja

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Form settings
ca: Configuració del formulari
