Module Maker (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Block settings
gl: Axustes do bloque

en: Save
gl: Gardar

en: Clear
gl: Limpar

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Form settings
gl: Axustes do formulario
