Module Maker (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Block settings
he: הגדרות בלוק

en: Save
he: שמירה

en: Clear
he: ניקוי

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Form settings
he: הגדרות טופס
