Module Maker (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Block settings
hi: ब्लॉक सेटिंग

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Clear
hi: साफ़ करें

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
