Module Maker (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Block settings
id: Pengaturan blok

en: Save
id: Simpan

en: Clear
id: Bersihkan

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
