Module Maker (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Block settings
it: Impostazioni del blocco

en: Save
it: Salva

en: Clear
it: Cancella

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: Form settings
it: Impostazioni maschera
