Module Maker (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Block settings
ja: ブロックの設定

en: Save
ja: 保存

en: Clear
ja: クリアー

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Form settings
ja: フォーム設定
