Module Maker (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Clear
lt: Išvalyti

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Form settings
lt: Formos nuostatos
