Module Maker (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
pl: Ustawienia bloków

en: Save
pl: Zapisz

en: Clear
pl: Wyczyść

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Form Name
pl: Nazwa formularza

en: Form settings
pl: Ustawienia formularza
