Module Maker (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Block settings
ro: Setările blocului

en: Save
ro: Salvare

en: Clear
ro: Elimină

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte
