Module Maker (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Block settings
ru: Настройки блока

en: Save
ru: Сохранить

en: Clear
ru: Очистить

en: Block Name
ru: Название блока

en: Developer
ru: Разработчик

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Form Name
ru: Название формы

en: Form settings
ru: Настройки формы
