Module Maker (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Block settings
bo: ལྷུ་ལག་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
