Module Maker (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
cs: Nastavení bloku

en: Save
cs: Uložit

en: Clear
cs: Vymazat

en: Developer
cs: Vývojář

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Form settings
cs: Nastavení formuláře
