Module Maker (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
da: Blokindstillinger

en: Save
da: Gem

en: Clear
da: Ryd

en: Block Name
da: Bloknavn

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Form settings
da: Formularer
