Module Maker (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Block settings
de: Blockeinstellungen

en: Save
de: Speichern

en: Clear
de: Leeren

en: Developer
de: Entwickler

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Form Name
de: Formularname

en: Form settings
de: Formulareinstellungen
