Module Maker (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Block settings
el: Ρυθμίσεις μπλοκ

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
