Module Maker (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Block settings
es: Opciones de bloque

en: Save
es: Guardar

en: Clear
es: Limpiar

en: Block Name
es: Nombre del bloque

en: Developer
es: Desarrollador

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Form settings
es: Opciones de formulario
