Module Maker (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Block settings
et: Ploki sätted

en: Save
et: Salvesta

en: Clear
et: Tühjenda

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Form settings
et: Vormi seaded
