Module Maker (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
fi: Lohkon asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Block Name
fi: Lohkon nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Form settings
fi: Lomakkeen asetukset
