Module Maker (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Block settings
fr: Paramètres du bloc

en: Save
fr: Enregistrer

en: Clear
fr: Vider

en: Block Name
fr: Nom du bloc

en: Developer
fr: Dévelopeur

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Form Name
fr: Nom du formulaire

en: Form settings
fr: Paramètres du formulaire
