Module Maker (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Block settings
hu: Blokk beállításai

en: Save
hu: Mentés

en: Clear
hu: Törlés

en: Developer
hu: Fejlesztő

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Form Name
hu: Űrlapnév

en: Form settings
hu: Űrlap beállításai
